этот материал доступен на русском

Міністр економіки: "Ми на межі економічного прориву"

01:40, 21 жовтня 2019
Різне
13100 0
Тимофій Милованов: "Ми на межі економічного прориву" / фото УНІАН

Про це написав міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook.

"Ми на межі економічного прориву. Це відчувалося в усіх зустрічах у США. Люди, бізнес, інвестори, чиновники з цікавістю дивляться на Україну, і всі визнають спроможність нової влади змінити країну. Очікування високі, але всі хочуть трохи придивитись і точно переконатись", - написав міністр.

Читайте такожРеприватизації не буде ні в якому разі - Зеленський закликав інвестувати в Україну

Милованов виділив чотири напрямки, які цікавлять людей та бізнес закордоном і які слід вирішити Україні задля успішного економічного розвитку. По-перше, наскільки самостійно новий уряд приймає рішення і чи немає тіньового уряду, який вступає в гру в критичні моменти. По-друге, чи відбудеться судова реформа та реформа правоохоронних органів і чи не залишаться вони підконтрольні новій владі та спеціальним інтересам, як відбувалось завжди. По-третє, наскільки серйозно нова влада збирається боротись з власниками банків, які завдали збитків платникам податків та клієнтам банків. По-четверте, чи однакові правила гри для всіх. Включно з питанням, чи відбудеться демонополізація і деолігархізація України, і чи всі олігархи будуть грати за однаковими правилами.

"Я завірив всіх у позитивних відповідях на ці чотири питання. Але люди хочуть почекати і переконатись, що це справді так. Якщо ми переконаємо світ, то Україна почне швидко розвиватись, нас заллють інвестиціями, а ми нарешті станемо успішним. Шанс такий у нас є", - переконаний Милованов.

Раніше УНІАН повідомляв, що Світовий банк підвищив прогноз зростання економіки України в 2020 році до 3,7% з майже 3%, прогнозованих раніше.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter