Анонс на 30 квітня

09:13, 30 квітня 2010
Різне
0 0

Засідання міжурядового комітету України та РосіїПрес-конференція до відкриття туристично-курортного сезонуСуд розгляне заяву Gentwin Systems LLC

У Сочі (Росія) прем`єр-міністри України і Росії Микола Азаров та Володимир Путін проведуть чергове засідання міжурядового комітету з торгово-економічного, науково-технічного співробітництва міждержавної українсько-російської комісії.

***

Прес-конференція з нагоди відкриття літнього туристично-курортного сезону в Україні та проведення 14-16 травня виставки-фестивалю "Ековідпочинок-2010" - українське село запрошує. Європейське село в Україні ". Учасники: Михайло Кулиняк, міністр культури і туризму України; Анатолій Пахля, голова Державної служби туризму та курортів; Ольга Соколова, начальник управління фінансово-економічної та інвестиційної діяльності Держтуризмкурортів; голова спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Володимир Васильєв, Олександр Геращенко, ген.директор Української виставкової компанії "Автоекспо".

***

Господарський суд Києва розглядатиме заяву компанії Gentwin Systems LLC (США) про її включення до реєстру кредиторів ТОВ «ВВД».

***

Повний варіант випуску "УНІАН-Анонс" розповсюджується за передплатою. Відділ маркетингу - т. (044) 220-11-98.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter