Раніше Кабмін звільнив Андрія Павловського з посади в.о. Голови Держмитслужби / фото УНІАН Володимир Гонтар

Кабінет Міністрів призначив гендиректора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна головою Державної митної служби.

Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну. Про це повідомив в Telegram нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

Читайте такожГендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін: "Рами" на вході були, є і будуть, поки Україна воює

Кадрові перестановки в Держмитниці

Кабінет міністрів в грудні 2018 року прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби.

За підсумками конкурсного відбору 5 липня 2019 року керівником Державної митної служби став перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Держмитслужба офіційно запрацювала з 8 грудня минулого року.

Робота відомства піддалася критиці через провал з виконання дохідної частини держбюджету. 24 квітня 2020 року на позачерговому засіданні Кабінет міністрів України звільнив керівника Митної служби Нефьодова, а також трьох його заступників.

Після цього міністр фінансів Сергій Марченко заявив про рестарт Державної митної служби та Державної податкової служби та втрату довіри до звільнених керівників.

19 серпня Кабінет міністрів тимчасово поклав обов'язки голови Державної митної служби на Андрія Павловського.

22 жовтня Кабінет міністрів визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків голови Державної митної служби Андрієм Павловським і прийняв розпорядження про його звільнення з посади заступника голови Державної митної служби.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram