Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / фото УНІАН

Коштів спеціального фонду по боротьбі з коронавірусом, який був створений при секвестрі державного бюджету, достатньо, щоб пом'якшити вплив кризи на всі галузі економіки та соціальну сферу в Україні.

Про це заявив під час спілкування з журналістами прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте такожУ Фонді соцстрахування розповіли, скільки українців отримали компенсації за втрачений через карантин заробіток

Відео дня

«Я впевнений, що нам в цьому році при такій ситуації, яка є зараз, цих коштів вистачить, щоб пом'якшити вплив коронакризи на всі сфери економіки та соціальну галузь в Україні», - сказав він.

Розмір спецфонду

13 квітня 2020 року Верховна Рада ухвалила зміни до закону про держбюджет на 2020 рік, згідно з яким був створений спецфонд по боротьбі з коронавірусом об'ємом 64,7 млрд грн. Більшу частину коштів цього фонду було спрямовано на ремонт доріг.

18 квітня зміни підписав президент.

Станом на 1 липня 2020 року, Кабінет міністрів України розподілив 19 мільярдів гривень на боротьбу з COVID-19.

6 липня 2020 року уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до Кабінету міністрів з проханням виділити 14,5 млн грн з Фонду боротьби з COVID-19.

10 млн грн з них планувалося витратити на ремонт адміністративного будинку, 3,5 млн грн - на створення веб-сайту, а також 1 млн грн - на відрядження в рамках національного превентивного механізму.