этот материал доступен на русском

У МЗС Польщі пропонують зробити безкоштовним роумінг для українців

16:20, 21 квітня 2019
Зв'язок
958 0
Польща пропонує скасувати плату за роумінг для українців / Фото УНІАН

Одним з нових проектів, які Міністерство закордонних справ Польщі планує ініціювати в рамках розвитку програми «Східного партнерства», є скасування плати за роумінг в Польщі для жителів сусідніх країн, у тому числі українців.

Читайте такожУ Польщі підрахували, скільки мільярдів українські заробітчани відправили на батьківщину

Про це заявив заступник глави МЗС Польщі Марцін Пшидач в інтерв'ю польському виданню РАР з нагоди десятої річниці існування «Східного партнерства».

Так, за словами чиновника, Польща має намір добиватися зближення правових систем держав-учасників «Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна – ред.) з європейськими системами. Друга пропозиція Польщі – зробити ставку на секторальне співробітництво.

«Прикладом таких дій може слугувати, наприклад, скасування роумінгових зборів, які будуть дуже відчутні для простих людей, в тому числі для українців, які проживають у Польщі», - зазначив Пшидач.

Як повідомляв УНІАН, розмови про скасування роумінгу в ЄС ведуться вже давно. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наприкінці 2018 року прогнозував перші серйозні результати в питанні скасування роумінгу з Європейським Союзом в 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter