этот материал доступен на русском

Київстар продемонстрував базову станцію для мереж 5G

14:48, 23 квітня 2019
Зв'язок
3118 0

Базова станція, обладнана за новою технологією Massive MIMO (багатопроменева активна антенна система), встановлена для тестування в мережі Київстар в районі Національного технічного університету.  Massive MIMO — це ключова технологія для мереж 5G зв’язку. Вона дозволяє отримати значно більші переваги як у швидкості бездротової передачі даних, так і надійності з’єднань, використовуючи значно більшу кількість антен на базовій станції.  Так, базова станція використовує вбудовану антену з 32 прийомо передавачами, які працюють одночасно, що дозволяє сформувати багато цифрових потоків і у рази збільшити ємність базової станції.

Як коментує президент Київстару Олександр Комаров, «компанія упевнено рухається у розвиток нових технологій, і вже зараз використовує найбільш інноваційні рішення в Україні».

По мірі розвитку мереж LTE, попит на високошвидкісний мобільний інтернет зростає дуже високими темпами. Наприклад, з 2015 по 2018 роки обсяги дата-трафіку в мережі Київстар зросли на  1500%. А в березні 2019 року абоненти використали більше мобільного інтернету (45 Петабайтів), ніж за весь 2016 рік.

Після завершення процесу сертифікації та реєстрації в Україні нового обладнання, компанія буде впроваджувати його у місцях з високою концентрацією мобільного трафіку, наприклад – стадіонах, концертних майданчиках, місцях проведення масових заходів, тощо.

Довідка про Київстар:

Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі для 3G і 4G зв’язку. Послугами оператора користуються понад 26,4 млн абонентів. За даними дослідження міжнародної компанії Ookla, в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найбільша в Україні.  

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар понад 20 років працює в Україні. Компанія є платником податків № 1 галузі зв’язку та входить у ТОП-20 найбільших платників податків  України.

За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter