этот материал доступен на русском

Азербайджанська Bakcell купує Vodafone Ukraine: стали відомі умови угоди

09:31, 06 листопада 2019
Зв'язок
2610 0
Ілюстрація REUTERS

Група продавця в угоді з купівлі азербайджанським телеком-оператором Bakcell нідерландської компанії Preludium B. V., що володіє одним із найбільших українських операторів мобільного зв'язку «ВФ Україна» («Vodafone Україна»), припинить відносини контролю над Preludium B. V.

Читайте такожМобільні оператори обіцяють українцям максимальні покриття зв'язку язком 4G

Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України (АМКУ).

У рішенні АМКУ, оприлюдненому на сайті відомства, сказано, що учасники угоди вже домовилися про зобов'язання люксембурзької дочірньої компанії МТС Allegretto Holding Sarl протягом трьох років утримуватися від конкуренції з «Vodafone Україна» на території України.

Крім того, компанія «Мобільні Телесистеми» зобов'язується не переманювати співробітників (за винятком випадків, узгоджених між сторонами) і постачальників компанії «Vodafone Україна».

Згідно з документом, в даний час телеком-оператор Bakcell не здійснює господарської діяльності на території України, а контролює її фізична особа, яка є громадянином Азербайджану, і суб'єкти господарювання, які виступають нерезидентами України і утворюють групу Bakcell.

Як повідомляв УНІАН, Антимонопольний комітет України надав дозвіл азербайджанському оператору Bakcell купити «Vodafone Україна».

Довідка УНІАН. «Vodafonе Україна» - один із найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM та CDMA-450, обслуговує понад 20 млн абонентів.

МТС («Мобільні Телесистеми») — російська телекомунікаційна компанія, що надає послуги в Росії і країнах СНД під торговою маркою «МТС».

«Vodafonе Україна» входить до складу групи МТС через дві проміжні юрособи – люксембурзьку Allegretto Holding S. a.r.l. і нідерландську Preludium B. V. Мажоритарним акціонером МТС є бізнесмен Володимир Євтушенков.

Bakcell — оператор стільникового зв'язку стандарту GSM, UMTS та LTE в Азербайджані. Компанія була заснована в 1994 році і стала першою, що надає послуги мобільного зв'язку в країні. Охоплює більше 95% населення і близько 88% території Азербайджану.

Bakcell має угоди щодо голосового роумінгу з 211 операторами в 120 країнах світу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter