Компанія хоче позбутися молодіжного бренду бюджетних смартфонів / Ілюстрація REUTERS

Компанія Huawei веде переговори щодо продажу бренду смартфонів Honor. Угода може принести китайському техногіганту від $2,2 млрд до $3,7 млрд.

Про це повідомляє Reuters

Читайте такожНімеччина намагається посилити контроль над Huawei

За інформацією видання, через санкції США компанія хоче позбутися молодіжного бренду бюджетних смартфонів і зосередитися на більш дорогих пристроях Huawei.

Список активів

Остаточний список активів, які Huawei планує виставити на продаж ще не визначено. Мова може йти про бренд Honor, науково-дослідні розробки та пов'язані з ними бізнесом з управління ланцюжки поставок.

Основні претенденти

За даними видання, основним претендентом на покупку вважається дистриб'ютор Honor компанія Digital China Group. Також на угоду претендують китайський виробник електроніки TCL і конкуруючий виробник смартфонів Xiaomi Corp.

На думку експертів, продаж Honor сторонньої компанії вигідна як самому бренду, так і його постачальникам і електронній промисловості Китаю.

Huawei: історія конфлікту

  • У 2018 році директори ЦРУ, ФБР, АНБ та інших розвідувальних органів США заявили, що не рекомендують купувати техніку китайських компаній Huawei та ZTE через ризик шпигунства.
  • У травні 2019 року США внесли китайську Huawei до чорного списку, обмеживши діяльність компанії на американському ринку і заборонивши американським держструктурам використовувати обладнання Huawei.
  • У травні 2020 року глава Держдепартаменту США Майк Помпео опублікував заяву, в якій говориться, що в майбутньому буде ще більше обмежений експорт американських товарів для компанії Huawei.
  • 1 липня 2020 року Федеральна комісія зв'язку США офіційно оголосила китайські телекомунікаційні компанії Huawei та ZTE загрозою національній безпеці.
  • 13 липня 2020 року в Huawei заявили, що сподіваються на відстрочку до 2025 року у питанні відсторонення компанії від розгортання 5G у Великобританії.
  • 20 липня 2020 року Британія попросила Японію розгорнути 5g без Huawei.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram