этот материал доступен на русском

«Укрпошта» підвищує тарифи: на скільки подорожчає пересилка листів і посилок

16:35, 29 серпня 2018
Транспорт
1370 0
«Укрпошта» підвищує тарифи / фото УНІАН

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила двоетапне підвищення тарифів на послуги поштового зв'язку в 2018-2019 роках, повідомляється на сайті національного оператора поштового зв'язку «Укрпошта».

Читайте такожАудитори оцінили вартість "Укрпошти": компанія вперше пройшла міжнародну фінперевірку

«Згідно з рішенням НКРЗІ, тарифи на послуги поштового зв'язку будуть змінені в два етапи: перший етап - з 10 вересня поточного року, другий етап - з 1 січня 2019 року», - йдеться у повідомленні.

На першому етапі тариф на пересилку письмової кореспонденції (непріоритетних листів вагою до 50 г, базова величина) збільшиться на 2 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», масою до 10 кг в межах України - на 3, 6 грн (з ПДВ).

На другому етапі тариф на пересилку письмової кореспонденції (непріоритетних листів вагою до 50 г, базова величина) збільшиться порівняно з першим етапом на 1 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», масою до 10 кг в межах Україна - на 2,4 грн (з ПДВ).

Тариф на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), по Україні - 51 грн (з ПДВ).

«Попри прискорене зростання середньої зарплати працівників, «Укрпошта» залишається одним із підприємств з низьким рівнем оплати праці порівняно з іншими галузями, і зміна тарифів буде направлена на фінансування фонду оплати праці, в першу чергу, виробничого персоналу, який становить близько 90% від загальної чисельності працівників », - зазначили в компанії.

У той же час тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень «Укрпошта Стандарт» не змінюються.

Також «Укрпошта» з 10 вересня спрощує тарифікацію переказів і прийому платежів в неавтоматизованих відділеннях, вводячи фіксовану абсолютну комісію за кожен діапазон суми переказу/платежу.

Як повідомляв УНІАН, з 1 січня 2018 року набуло чинності рішення НКРЗІ, яке передбачало зміну граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку.

Тариф для відправлення посилки вагою до 1 кг зріс на 20% - до 12 грн, для двокілограмових - на 8%, до 14 грн. Згідно з цим же рішенням, вартість відправки ключових видів поштової кореспонденції снилася. Зокрема, вартість відправлення листа від 50 до 250 г знизилася на 3% до 7,5 грн, тариф для відправлень від 2 до 3 кг знизився на 55% до 25 грн. Вартість відправки невеликих поштових листівок і листів (до 50 г) залишилася без змін.

17 серпня 2018 року Міністерство інфраструктури призначило Ігоря Смілянського, який раніше тимчасово виконував обов'язки керівника, генеральним директором компанії "Укрпошта", уклавши з ним новий контракт.

Довідка УНІАН. «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш ніж 11 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter