этот материал доступен на русском

Поставлені в Україну локомотиви General Electric виявилися без гальм

15:11, 07 жовтня 2018
Транспорт
12598 0
Локомотиви General Electric опинилися без гальм / фото facebook.com/rudolf.melkumyan.3

Локомотиви General Electric Evolution, поставлені Україні США, відправлено зі станції Чорноморськ-Порт для остаточного збирання на Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ).

Читайте такожДо України прибули тепловози General Electric

Про це повідомляє Главред з посиланням на головного ревізора з безпеки руху Одеської залізниці Рудольфа Мелкумяна.

Через відключені гальма самі машини пересуватися не можуть та їдуть в складі поїзда, з 25 порожніми зерновозами, які допомагають складу гальмувати.

"Враховуючи ту обставину, що тепловози відправлялися в "холодному" стані з відключеними гальмами, і що загальна вага семи тепловозів становить 966 тонн, то було прийнято рішення сформувати потяг з додаванням до зазначених тепловозів 25-ти порожніх зерновозів з увімкнутими гальмами для забезпечення всього поїзда мінімальним необхідним гальмівним натисненням гальмівних колодок", - зазначив Мелкумян.

На початку серпня General Electric Transportation відправила в Україну перший з 30 локомотивів GE TE33AC.

Рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство в частині оновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - постачання "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 відсотків.

Компанія GE Transportation і КВБЗ на початку червня 2018 року підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачалося, що перші тепловози "Укрзалізниця" отримає наприкінці 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter