Нардепи пропонують продовжити пільговий період розмитнення "евроблях" до кінця травня / фото УНІАН

Група народних депутатів запропонувала збільшити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією ще на 90 днів - до 23 травня 2019 року. Законопроект №9522 зареєстрований у парламенті 1 лютого.

Читайте такожЖурналісти дізналися, скільки коштують послуги з розмитнення "евроблях"

Про це повідомляє ZN.ua.

Автори документа пропонують парламенту продовжити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією з 90 днів до 180 днів.

Як повідомляв УНІАН, 25 листопада в Україні набули чинності закони про внесення змін до Податкового і Митного кодексів про зниження акцизу на легкові автомобілі та посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації, які були прийняті Радою 8 листопада, а 23 листопада - підписано президентом.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу передбачено введення базових ставок для автомобілів в залежності від типу двигуна і його обсягу.

З дня набрання чинності вводиться 90-денний пільговий період дії ставки 0,5 для розрахунку ставки податку за розмитнення автомобілів, які були ввезені з 1 січня 2015 року до набрання чинності цього закону.

До цього власники автомобілів з іноземною реєстрацією неодноразово проводили акції протесту, вимагаючи від уряду знизити вартість розмитнення автомобілів і не чинити тиск на власників транспортних засобів з еврономерами.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram