Посадовець говорив лише про основні магістральні шляхи / фото УНІАН

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. 

"В Україні зараз, якщо брати основні дороги, близько 7 тисяч кілометрів – в аварійному стані", - наголосив він. За словами чиновника, на їх ремонт основних магістралей потрібно кілька років і стабільне фінансування. "Ми розраховуємо, що при існуючому фінансуванні та при залученні додаткових коштів – це приблизно три роки", - сказав керівник автодору.

Читайте такожМіністр інфраструктури Владислав Криклій: На ямках значно легше «різати» ресурси, ніж на капітальному ремонті доріг. Адже важко перевірити, яка яма була відремонтована

Посадовець також пояснив, що першочергові напрямки визначалися за кількома параметрами. "Перше – це рівень зносу. Таких доріг багато. Друге – трафік, який може бути по цих дорогах, коли вони будуть відбудовані. І соціально-економічний ефект, який теж вираховується", - зауважив він.

Керівник Укравтодору також розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи. "Миколаїв, Суми, Кривий Ріг, Чернівці, Кіровоград", - перелічив такі напрямки Кубраков. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram