Уряд зупинив роботу метро / фото УНІАН

Кабінет міністрів під час засідання 16 березня ухвалив рішення щодо тимчасового припинення авіа- та автобусного міжміського сполучень.

Про повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram.

"З 18 березня забороняють залізничні, авіа- та автобусні міжміські й міжобласні пасажирські перевезення. Нацполіція буде контролювати дотримання цих норм. З 12.00 18 березня в Україні припиняються залізничні, авіаційні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення, а з 17 березня зупиняється робота метро у містах", - сказано у повідомленні.

Відео дня

Читайте такожУкраїна припинила регулярне пасажирське сполучення зі світом

Наразі міські перевезення можуть здійснюватися за умови наявності до 10 осіб у маршрутних таксі, тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю.

Особистий автомобільний транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.

Про це у своєму Telegram-каналі також повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який перебував на позачерговому засіданні уряду.

«Комісія з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням прем'єра прийняла рішення про закриття метрополітену в Києві, Харкові та Дніпрі протягом 17 березня», - написав він.

Уряд закрив пасажирське сполучення між містами та припинив роботу метро

Раніше сьогодні, 16 березня, президент Зеленський оголосив про низку рекомендацій щодо нових обмежувальних заходів у країні, серед яких були й ті, які назвав Криклій.