Лоукостер Ryanair має намір знизити тарифи на перельоти

12:19, 24 липня 2017
Транспорт
269 0

Це конкурентний ринок. Тарифи можуть знизитися на 7, 8, можливо, навіть 9 відсотків, за три місяці, що завершуються 30 вересня.

Ілюстрація REUTERS

Авіакомпанія Ryanair має намір знизити тарифи на перельоти на 9%, повідомляє Reuters.

"Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair понеділок відзвітувала про зростання квартального прибутку на 55 відсотків і попередила конкурентів, що в найближчі місяці може знизити тарифи на 9 відсотків у річному вираженні", - йдеться в повідомленні.

Читайте такожОмелян вважає дивною ідею розвивати аеропорт у Гостомелі, коли "Бориспіль" працює на третину

Зазначається, що найбільший в Європі авіаперевізник за кількістю пасажирів, повідомив про 55-відсоткове зростання прибутку за три місяці, що завершилися в червні, на тлі підйому середніх тарифів на 1 відсоток у річному вирахуванні у зв'язку з пізнішим, ніж минулого року, Великоднем.

"Це конкурентний ринок. Тарифи можуть знизитися на 7, 8, можливо, навіть 9 відсотків, за три місяці, що завершуються 30 вересня", - сказав Reuters фінансовий директор Ryanair Ніл Сорахан.

Зниження тарифів у річному вираженні, швидше за все, становитиме в середньому 8 відсотків за шість місяців, що завершуються 31 березня 2018 року, сказав він.

Прибуток після вирахування податків за три місяці, що завершилися в червні, склала 397 мільйонів євро, тоді як аналітики, опитані компанією, в середньому чекали показник 366 мільйонів євро.

Ryanair повторила прогноз прибутку після вирахування податків на рівні 1,4-1,45 мільярда євро за фінансовий рік, що завершується 31 березня 2018 року. Аналітики, опитані компанією, прогнозують річний прибуток на рівні 1,488 мільярда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter