akzent.zp.ua

Один з найбільших українських операторів телекомунікацій "Укртелеком" з 1 жовтня ввів в дію нові тарифи на фіксований телефонний зв'язок. Тарифні плани розміщені на сайті компанії.

Читайте такожАпеляційний суд зняв арешт з акцій "Укртелекому"

Зокрема, вартість тарифного плану "Домашній Базовий", "Домашній Мінімальний" та "Загальний Базовий" збільшилася на 5,5 гривні, для абонентів "Домашнього Безлімітного" – на 9 гривень. У вартість пакетних хвилин включені міжміські дзвінки, SIP-телефонія і дзвінки на мобільні телефони.

Як повідомляв УНІАН, "Укртелеком" з 1 січня 2017 року підвищив вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв'язку для юридичних осіб на 18,5%-22,9%.

"Укртелеком" у першому півріччі 2017 року збільшив чистий прибуток у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року у два рази - до 355,3 мільйона гривень.

"Укртелеком" - найбільший оператор фіксованого зв'язку України. Компанія надає послуги зв'язку майже 8 мільйонам абонентів фіксованої телефонії та послуги швидкісного інтернету понад 1,6 мільйона клієнтів.

Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram