этот материал доступен на русском

НАПК виявило порушення в деклараціях п'яти кандидатів у президенти України

12:49, 11 січня 2019
Вибори 2019
1464 0
НАПК виявило порушення у деклараціях кандидатів у президенти України / фото УНІАН

Національне агентство з питань протидії корупції (НАПК) виявило порушення у деклараціях кандидатів у президенти України - Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового.

Такі дані опубліковані за результатами проведеної перевірки декларацій, повідомляє прес-служба НАПК.

Читайте такожПолітолог: Гриценко та Садовий не виграють вибори президента, їхня мета – пробитись у парламент

"За результатами перевірки встановлені помилки та неточності, допущені кандидатами. Станом на 10.01.2019 р. Каплін С. М., Наливайченко В. О., Скоцик В. Є., Садовий А. І. подали виправлені декларації", - повідомляють в агентстві.

Згідно з угодою з Центральною виборчою комісією, НАПК проводить перевірки відповідності відомостей у декларації даними державних реєстрів: Національної автоматизованої інформаційної системи Департаменту Державної автомобільної інспекції; Державного суднового реєстру України і Суднової книги України; Державного реєстру прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, Державного реєстру цивільних повітряних суден України; Державного земельного кадастру Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми доходів, нарахованих фізичним особам податковими агентами, та/або суми доходів, отриманих самозайнятими особами, розміру утриманого податку з доходів фізичних осіб; а також документів, наданих до звернення Центральної виборчої комісії.

Також уточнюється, що відповідно до ч. 2 ст. 50 Закону України "Про вибори Президента України" помилки і неточності, виявлені в рамках перевірки, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата.

Нагадаємо, що виборча кампанія офіційно стартувала 31 грудня 2018.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter