Володимир Зеленський Порошенко запросив на "Олімпійський" / скріншот

У штабі кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського ще чекають на виконання кандидатом в президенти та чинним главою держави Петром Порошенком низки умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час.

Про це в коментарі УНІАН повідомив керівник штабу Іван Баканов.

Читайте такожЦВК опрацювала 100% протоколів: Зеленський випереджає Порошенка у два рази

«Не на всі питання дані відповіді з цього приводу. Ми ще чекаємо, може нам ще дадуть додатково відповіді. В ролику було ще декілька питань… там було про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи», - заявив він.

За словами Баканова, наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки «не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику».

«Дата і час ще будуть погоджуватись з урахуванням предметності відповіді, яка буде надана», - резюмував керівник штабу.

Відповідаючи на питання, чи велись переговори щодо проведення цих передвиборчих дебатів саме на НСК «Олімпійський», Баканов сказав, що «якщо таке місце запропоноване, то, вочевидь, воно запропоноване не випадково».

Як повідомляв УНІАН, згідно з результатами опрацювання 100% протоколів ДВК про результати голосування на виборах президента у першому турі, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за Порошенка – 15,95%.

3 квітня Зеленський заявив про готовність іти на дебати перед другим туром президентських виборів з Порошенком, проте озвучив низку умов. За його словами, дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський, перед народом України, і «усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми, кандидати повинні обов’язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ані алкоголіків, ані наркоманів - країні потрібен здоровий президент».

Зеленський наголошує, що з поваги до його виборців Порошенко «повинен публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з «ватником», не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським».

Своєю чергою Порошенко погодився провести дебати з Зеленським на НСК "Олімпійський".