На сході України за Зеленського проголосували 87,7% / фото УНІАН

Кандидат у президенти Володимир Зеленський у другому турі виборів переміг чинного главу держави Петра Порошенка в усіх регіонах України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать оголошені на прес-конференції у Києві результати проекту "Національний екзит-пол 2019" станом на 18.00, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Зокрема на сході України за Зеленського проголосували 87,7%, за Порошенка - 11,2% виборців; на заході за Зеленського - 57,0%, за Порошенка - 41,3%; у центрі за Зеленського - 70,3%, за Порошенка - 28,0%; на півдні за Зеленського - 85,4%, за Порошенка - 13,4%.

Оновлені дані Національного екзит-полу будуть оприлюднені о 22.00.

Читайте такожЗеленський лідирує з 73,2% голосів, Порошенко набирає 25,3% - Національний екзит-пол

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 року здійснюється за фінансової підтримки міжнародних донорів: Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду "Відродження", Посольства Канади в Україні.

Польовий етап дослідження "Національний екзит-пол" здійснюють КМІС та Центр Разумкова. Опитування не проводиться у спеціальних дільницях в лікарнях, тюрмах, військових частинах, на закордонних дільницях. За винятком окупованих територій опитування здійснюється на всій території, яка підконтрольна владі України. Опитування проводиться на 300 виборчих дільницях (по 150 дільниць окремо для КМІС і центру Разумкова).

Вибірка буде репрезентативною для України в цілому і для чотирьох регіонів - захід, центр, схід і південь.

У другому турі на кожній дільниці працюють по дві-три особи. Загалом задіяно близько 750 інтерв'юерів, які пройшли спеціальне навчання. Опитано 13 тис. 686 осіб.

Статистична похибка вибірки з урахуванням дизайн-ефекту не перевищує 1,3%. Похибка вибірки не перевищує 3%.