До виборів у Раду готові: Мін'юст вчасно зареєстрував партію "Слуга народу"

17:19, 02 червня 2019
Вибори 2019
2448 0
Реєстраційні дії були проведені Мін'юстом в установленому законом порядку і у відведені законом терміни / фото УНІАН

Про це повідомляє прес-служба партії.

Читайте такожУ Зеленського анонсували запуск нового ресурсу партії "Слуга народу"

"Повідомлення, розміщене на деяких інтернет-порталах про те, що партія "Слуга народу" з юридичних причин не зможе взяти участь у позачергових виборах у парламент 21 липня 2019 року, є завідомо недостовірною інформацією. Також недійсною є інформація про те, що Дмитро Разумков був обраний головою партії 27 травня: позачерговий з'їзд партії "Слуга народу" прийняв відповідне рішення 21 травня. У цей день Іван Баканов склав повноваження голови партії та припинив своє членство у партії "Слуга народу", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що партія "Слуга Народу" не вносила зміни в статут партії у зв'язку зі зміною Голови, адже згідно з українським законодавством зміна керівника юридичної особи та внесення змін в установчі документи є абсолютно різними реєстраційними діями.

"Реєстраційні дії були проведені Мін'юстом в установленому законом порядку і в відведені законом терміни", - підкреслили в партії.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство юстиції України зареєструвало зміну голови партії "Слуга народу". Ним став Дмитро Разумков замість Івана Баканова, призначеного на посаду заступника голови СБУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter