этот материал доступен на русском

"Слуга народу" не підтримує федералізацію України – Разумков

08:39, 14 червня 2019
Вибори 2019
987 1
Разумков зазначив, що теж вважає, що до думки українського суспільства потрібно прислухатися / фото УНІАН

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова партії Дмитро Разумков.

"Про те розуміння федералізації, яка сьогодні педалюється на світовій арені, в першу чергу однією державою, мови, звичайно ж, іти не може", – сказав він.

Читайте такожРосія хоче федералізувати та розчленувати Україну - Клімкін

Питання про федералізацію до Разумкова у студії "Право на владу" виникло після недавнього інтерв'ю ідеолога "Слуги народу" Руслана Стефанчука, в якому він заявив, що партія не готова ігнорувати думку українців про запровадження двопалатного парламенту, висловлену на референдумі 2000 року. Журналісти та експерти сприйняли цю заяву як готовність до "м'якої" федералізації країни.

Дмитро Разумков зазначив, що теж вважає, що до думки українського суспільства потрібно прислухатися, тому "Слуга народу" наполягає на введенні закону про народовладдя, яка легітимізує референдуми в Україні. При цьому він закликав не порівнювати їх з так званими "референдумами" на Донбасі і в Криму.

"Нічого спільного те, що відбувалося на Донбасі та що відбувалося в Криму, з демократичним волевиявленням громадян не має", – сказав Разумков.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що головна ідея РФ полягає в тому, щоб фрагментувати Україну і розділити її.

"У поділі України полягає суть і тактика Кремля. Використовувати Донбас і штовхнути цю територію конфлікту в Україну під прапором російської ідеї федералізації", - сказав міністр. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter