Україна готується до місцевих виборів / фото УНІАН

У провладній партії "Слуга народу" прокоментували можливість скасування майбутніх місцевих виборів шляхом введення в країні режиму надзвичайного стану нібито через стрімке зростання числа заражень коронавірусом.

Читайте також"Вже місяць": голова "Слуги народу" заявив, що комік Філімонов готується очолити Одесу

Як повідомляє ТСН, гості ток-шоу "Право на владу" запідозрили владу в можливості введення НС для скасування місцевих виборів через невисокі рейтинги "Слуги народу".

Голова партії СН Олександр Корнієнко пояснив, що ще не знає, як голосуватиме його фракція щодо можливого запровадження надзвичайного стану.

"Якщо буде надзвичайний стан, будемо визначатися. Ви знаєте, як вводиться надзвичайний стан - уряд в цьому не бере активної участі. РНБО має ухвалити рішення, президент має звернутися (до парламенту, який і має проголосувати за це, - УНІАН). Зараз я не знаю, як ми будемо голосувати", - сказав Корнієнко. 

Місцеві вибори 2020: що відомо

  • 15 липня Верховна Рада прийняла постанову про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня (№3809).
  • Вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначили у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст.
  • 30 серпня Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram