"Батьківщина" офіційно висунула Кучеренка на посаду мера Києва / фото kyiv.ba.org.ua

Київська міська партійна організація ВО "Батьківщина" висунула Олексія Кучеренка кандидатом на посаду київського міського голови на чергових виборах 25-го жовтня 2020 року.

Таке рішення було ухвалене на конференції політсили 21 вересня. Його кандидатуру одностайно підтримали всі учасники конференції, передає прес-служба.

Перед голосуванням Кучеренко зазначив, що нинішня ситуація в Києві стає загрозливою для майбутнього киян, наших дітей і онуків. У презентації програми він зазначив, що столична команда "Батьківщини" має стратегію вирішення головних проблем української столиці - модернізації житлового фонду та інфраструктури, справедливі тарифи, зменшення заторів, затвердження Генплану міста і впорядкування забудови, екологічні питання. 

«Сьогодні Київ - у глибокій та системній управлінській кризі. Ця криза пов’язана із непрофесійною та неефективною владою. Пріоритет нашої команди – безпека та комфорт проживання в місті для киян, підвищення привабливості Києва для туризму та ведення бізнесу. Але передусім Київ має бути комфортним саме для киян», – заявив Олексій Кучеренко.

Також делегати конференції затвердили передвиборчі списки кандидатів від «Батьківщини» до Київської міської ради.

До першої п’ятірки кандидатів по списку партії увійшли Олексій Кучеренко, голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор, правозахисник Денис Москаль, експерт з державної політики щодо розвитку підприємництва Олександра Кужель і педагог Ольга Гoцуляк.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram