Єврокомісія у грудні може дозволити імпорт курятини з України

12:29, 14 листопада 2012
Новини ЄС
0 0

Однак чи буде готова Україна?

Брюссель. 14 листопада. УНІАН. Єврокомісія у грудні може схвалити рішення щодо доступу української курятини на ринок ЄС.
Про це власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі повідомив директор із загальних питань ТОВ “Комплекс Агромарс” Олексій Марченко, який перебуває в Брюсселі у складі делегації Ради експортерів при МЗС України.
“Ми вже досягли серйозних досягнень у сфері приведення у відповідність до європейських норм, вимог законодавства наших санітарних умов, однак, чесно кажучи, коли запитую, коли ми отримаємо такий же доступ, який має німецький аграрник, в якого ми купляємо премікси, батьків-курчат і багато чого іншого для організації нашого виробництва, то на жаль, жоден з учасників наших заходів не зміг відповісти. Посилаються на різні обставини то політичні, то технічні”, - сказав він.
“Хоч все зводиться до того, що Єврокомісія у грудні місяці маючи відповідний матеріал напрацьований повинна вкінці-кінці прийняти рішення”, - додав він.
О.Марченко зазначив, що на сьогодні незрозуміло, яким саме буде це рішення, хоча учасники зустрічей з представниками Ради експортерів при МЗС України – керівники директоратів Єврокомісії – висловлювали оптимізм.
Разом з тим, О.Марченко зазначив, що навіть схвалення Єврокомісією позитивного рішення щодо відкриття ринку ЄС для продукції українського птахівництва, ще не означатиме прямого дозволу на експорт, оскільки Україні все одна доведеться вирішити низку проблем щодо приведення українського законодавства до європейських стандартів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter