УЄФА подає до суду на функціонера, який звинуватив Україну і Польщу

11:53, 27 жовтня 2010
Футбол 2012
0 0

Мараньос не надав доказів

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) заявив, що ініціює розгляд судової справи щодо футбольного функціонера з Кіпру Спіроса Мараньоса, який звинуватив Україну і Польщу у підкупі членів Виконкому УЄФА на виборах господарів Євро-2012. Про це йдеться в офіційному комюніке Союзу, інформує ESPN.

Як говориться в заяві, УЄФА так і не отримав жодних доказів, які підтверджують слова Мараньоса, а сам функціонер, "який відповідальний за всі звинувачення, через свого адвоката відмовився від зустрічі з офіційною делегацією УЄФА", що була запланована на середу, 27 жовтня.

"В УЄФА немає іншого виходу, окрім як почати процесуальні дії відносно пана Мараньоса, оскільки вважає, що це єдина можливість для того, щоб отримати і опублікувати будь-які докази, які можуть бути у пана Мараньоса відносно цієї справи", - підкреслюється в повідомленні.

Водночас, в Союзі запевняють, що "в інтересах захисту цілісності європейського футболи, УЄФА готовий і бажає провести повне дисциплінарне розслідування на підставі будь-яких доказових елементів, але не на базі чуток або звинувачень, які також можуть бути наклепницькими".

2012ua.net
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter