Що буде, якщо щодня їсти банани / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Ніжні та солодкі банани є улюбленими фруктами багатьох людей. Однак корисними їх назвати не можна, а при переїданні можуть виникнути неприємні наслідки. Ми розібралися, чому не можна їсти банани щодня і для кого фрукти можуть бути шкідливими. Про те, чим шкідливі банани, попередили на сайті The Health Site.

Відео дня

Висока калорійність

Банан - один із найкалорійніших фруктів. Одна штука містить приблизно 100 кілокалорій. Людям, які хочуть скинути зайву вагу, захоплюватися цими тропічними ласощами не варто. Висока калорійність є причиною, чому не можна їсти банани ввечері, - організм не встигне "спалити" з'їдене до сну.

Бідний поживний склад

При високій калорійності банани мають вельми бідний поживний склад. Вони не повністю позбавлені вітамінів, але насичених жирних кислот і корисних практично не містять. Вживаючи банани, ви отримуєте багато калорій і мало користі.

Небезпека запору

Через високий вміст крохмалю фрукти можуть спричиняти запори і метеоризм. Особливо небезпечні в цьому плані недозрілі плоди.

Проблеми з травленням

Занадто часте вживання бананів негативно впливає на травлення. М'якоть цих фруктів у великій кількості спричиняє спазми в животі, здуття, відчуття тяжкості в шлунку.

2-3 плоди - ось скільки бананів можна їсти на день без шкоди для здоров'я. А тим, хто худне, можна не більше 1 фрукта.

Чи можна їсти банани щодня / фото ua.depositphotos.com

Сонливість

Банани містять триптофан - амінокислоту, яка є дуже корисною і важливою для організму загалом, але може посилювати відчуття сонливості. Тому на роботу брати цей фрукт для перекусу не варто.

Шкода для зубів

До тих, кому не можна їсти банани надто часто, належать люди з уразливими зубами. Цей фрукт містить багато цукрів, які можуть нашкодити зубній емалі.

Надлишок калію

Американська асоціація здоров'я серця пояснила, у чому шкода бананів для людей із захворюваннями серцево-судинної системи. Загальновідомо, що в цих фруктах дуже багато калію. Однак надлишок калію небезпечний під час прийому ліків від високого кров'яного тиску та серцевої недостатності.

Вас також можуть зацікавити новини: