Напруженість і стреси підточують жіночий організм

13:30, 26 березня 2008
Країна
39 0

Як цього уникнути?

Сучасна цивілізація змінила наше життя, зробивши його в чомусь набагато кращим і більш змістовним, але де в чому створила і нові проблеми. Тепер більшість сімей не може розраховувати тільки на одного "годувальника" - чоловіка. А іноді жінки, дисциплінованіші і прискіпливіші за сильну стать, досягають кращих успіхів у роботі. Тому вони постійно вимушені дотримуватися напруженого робочого ритму, часто перебуваючи у стані хронічного стресу. Сучасні темпи життя жінки, яка хоче досягнути успіхів у кар`єрі, навряд чи дадуть їй змогу розслабитися тоді, коли вона того забажає, і навіть у тому разі, коли це необхідно її організму. Приміром, у так звані критичні дні.

Погане самопочуття може виникати у жінок ще за тиждень до менструації, і називають такий стан "передменструальним синдромом".

Дисфункціональна маткова кровотеча найчастіше пов`язана з розладами ендокринної системи, порушеннями харчування, фізичними перенавантаженнями тощо.

Не менше занепокоєння у жінки викликає й аменорея (відсутність місячних). Крім того, під час менструації жінка стає вразливою до різних запальних захворювань, а ще страждає її астенізована нервова система - спостерігається підвищена дратівливість. Деякі розлади менструального циклу потребують втручання висококваліфікованих фахівців, але найчастіше жінці в цей час потрібен звичайний баланс праці та відпочинку, повноцінне харчування.

ВІДХИЛЕННЯ У ХАРАКТЕРІ КРОВОТЕЧІ:

Олігоменорея - коли перерва між менструаціями перевершує 35 днів.

Поліменорея - інтервал між місячними менший 3 тижнів.

Менорагія - інтенсивна та тривала кровотеча.

Метрорагія - кровотеча всередині циклу.

Менометрорагія - рясна нерегулярна кровотеча.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter