этот материал доступен на русском

Лікар Комаровський зруйнував міф про дерматит у дітей (відео)

18:24, 24 травня 2019
Країна
2536 0

Питання: ⠀ Якщо у дитини дерматит, досить походу до дерматолога тільки чи треба ще щось робити? Може аналізи? ⠀ Відповідь: ⠀ Я вам скажу більше: це принципово невірно ходити з атопічним дерматитом до дерматолога. Розумієте, атопічний дерматит – це одна з найбільш частих, найпоширеніших проблем педіатрії. Це як з нежиттю ходити до отоларинголога. Атопічний дерматит – це общепедиатрическая проблема, яка вирішується не тільки обробкою шкіри, але вирішується корекцією параметрів способу життя. Це препарати, не тільки наносяться на шкіру, але і певні ліки всередину. Це корекція харчування. Це регулювання стільця. Це величезна кількість проблем, в курсі яких повинен бути адекватний педіатр. ⠀ Більш того, якщо педіатр відправив вас з атопічним дерматитом до дерматолога, краще шукайте іншого педіатра. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #атопическийдерматит

Допис, поширений Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський відповів на запитання батьків, чи достатньо походу до дерматолога, якщо у дитини дерматит.

Це принципово неправильно ходити з атопічним дерматитом до дерматолога, наголосив лікар на своїй сторінці в Instagram.

Читайте такожЛікар Комаровський пояснив, з якого віку дітям можна грати на планшеті

"Розумієте, атопічний дерматит – це одна з найбільш частих, найпоширеніших проблем педіатрії. Це як з нежитем ходити до отоларинголога. Атопічний дерматит – це загальнопедіатрична проблема, яка вирішується не тільки обробкою шкіри, але вирішується корекцією параметрів способу життя", - зазначив Коморовський.

За його словами, це препарати, які не тільки наносяться на шкіру, але і певні ліки всередину, це корекція харчування, це регулювання випорожнень.

"Більш того, якщо педіатр відправив вас з атопічним дерматитом до дерматолога, краще шукайте іншого педіатра", - підсумував лікар.

Раніше лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський розповів про головні ознаки дефіциту кальцію у дитини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter