За минулий тиждень у Києві на грип та ГРВІ захворіли майже 10 тисяч дітей / Фото kyivcity.gov.ua

У Києві через захворюваність на грип та ГРВІ призупинено освітній процес в 90 школах повністю та у 30 школах частково.

Читайте такожУ Запоріжжі через грип припинили навчання у школах

Такі дані оприлюднила прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на Департамент освіти і науки.

Відео дня

Зазначається, що у столиці за минулий тиждень зареєстровано 9 176 хворих на грип та ГРВІ, що на 26,1% більше у порівнянні з попереднім тижнем.

Згідно з повідомленням, за 5-й тиждень 2020 року дітей захворіло 9 130 (зростання на 35,6%), дорослих - 4640 особи (зростання на 10,8%).

У структурі захворюваності діти становлять 66,3%, а на попередньому тижні - 61,7%. Серед школярів захворюваність зросла на 46% - 4190 випадків.

До медичних закладів за минулий тиждень госпіталізовано 290 осіб, із них 229 - дітей.

«Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів», - зазначили у КМДА.

З початку епідемічного сезону у кабінетах для щеплень приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено понад 51 тис. осіб.

Як повідомляв УНІАН, станом на 30 січня у Києві через захворюваність учнів на грип та ГРВІ було закрито 7 шкіл, ще у понад 30 школах на карантин закрито окремі класи.

Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ.