На території Жовтневої лікарні стався зсув грунту

13:54, 23 червня 2008
Країна
3 0

Пацієнтів евакуювали

Через сильні дощі в Києві на території Олександрівської (Жовтневої) лікарні стався зсув грунту в районі розпочатого будівництва.

Про це пише газета «Вечерние вести» від 23 червня (№114 (2035)).

За інформацією видання, зливи, які кілька днів тому пройшли в Києві, спричинили зсув глинистої маси зі схилу. Це сталося в тому місці, де «Житлобуд» готував майданчик під зведення будинку: там були зрізані дерева і знятий шар грунту.

Лікар Олександрівської лікарні Андрій СКОРОХОД розповів газеті, що обвал зруйнував опорну стіну, яку свого часу встановили забудовники, і зливові потоки розмили стіну 4-го відділення лікарні. Пацієнтів з цього корпусу евакуювали: частково виписали, а частково розподілили по інших відділеннях.

Зараз пацієнти, які проходять лікування, в буквальному розумінні слова живуть у коридорах, пише газета. "Нам ніхто нічого не каже і не обіцяє. Приїжджали комісії, але знову-таки ніяких висновків ми не знаємо», - заявив А.СКОРОХОД.

За його словами, забудовники не пропонували свою допомогу у відновленні корпусу, а територіально-медичне об`єднання, якому підпорядкована лікарня, нічого поки що не робить.

Як повідомляє газета, на місце події приїжджали співробітники МНС. Після обстеження вони прийняли рішення укріпити стіну потерпілого корпусу мішками з піском. Згідно з прогнозами Гідрометцентру, в Києві скоро знову очікуються дощі, що може активувати зсув.

Як повідомляв УНІАН, прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО обіцяє відновити сад на території Жовтневої лікарні Києва, де велося будівництво житлового будинку.

За даними першого віце-прем`єр-міністра Олександра ТУРЧИНОВА, 28 березня ТОВ "Фінансово-будівельна компанія "Житлобуд" в односторонньому порядку прийняло рішення зупинити зведення житлового будинку по вулиці Шовковичній, 39/1-А у Києві (на території Жовтневої лікарні).

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ зупинив зведення житлового будинку на території цієї лікарні у зв`язку з виявленими порушеннями, підписавши відповідне розпорядження від 31 березня.

На думку депутата Київської міської ради п`ятого скликання, лікаря Ольги БОГОМОЛЕЦЬ, заборона будівництва на території Жовтневої лікарні нелегітимна до рішення сесії Київради. Але у зв`язку з позачерговими виборами в столиці (відбулися 25 травня) засідання Київради не проводилися.

У квітні Шевченківський райсуд Києва визнав законним виділення «Житлобуду» землі площею 0,06 га на території Олександрівської лікарні рішенням Київради від 10 липня 2003 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter