Одеська облрада вирішила створити центр соціально небезпечних хвороб

14:03, 23 грудня 2016
Новини регіонів
148 0

Проект «Одеський обласний Центр соціально небезпечних хвороб (туберкульоз, ВІЛ-інфекція, парентеральні гепатити)» затверджено сьогодні на засіданні сесії.

Одеська облрада вирішила створити центр соціально небезпечних хвороб / Фото: УНІАН

Одеська обласна рада вирішила створити центр соціально небезпечних хвороб.

Як передає кореспондент УНІАН, проект «Одеський обласний Центр соціально небезпечних хвороб (туберкульоз, ВІЛ-інфекція, парентеральні гепатити)» затверджено сьогодні на засіданні сесії.

Читайте такожКиїврада створила міський Центр громадського здоров'яЗгідно з рішенням, за межі міста, зокрема, перенесена комунальна установа «Одеський обласний протитуберкульозний диспансер», в даний час розташована в центрі Одеси, в курортній зоні – на вулиці Бєлінського.

Читайте такожУ центрі Одеси виклали з лампадок стрічку, що символізує боротьбу зі СНІДомЯк зазначив депутат облради Анатолій Садовник, у створенні вищезгаданого центру візьмуть участь «закордонні партнери», а фінансування місцевих рад передбачається в розмірі 10-20%. Планується, що новий заклад розмістять у селі Холодна Балка, куди з центру Одеси перебазується протитуберкульозний диспансер.

Зазначається, що конкретна вартість проекту буде оголошена пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter