На медикаменти проти холери додатково виділено 300 тис грн

11:08, 31 травня 2011
Новини регіонів
0 0

Кредит по аптечній мережі

Мерія Маріуполя додатково виділяє 300 тисяч гривень на придбання медикаментів і дезинфікуючих засобів для лікування і запобігання розповсюдженню захворювання на холеру.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Маріупольський міський голова Юрій ХОТЛУБЕЙ повідомив учора ввечері після відвідування разом з міністром охорони здоров`я Олександром АНІЩЕНКОМ в інфекційному відділенні міської лікарні №4 чотирьох хворих городян.

«У нас є кредит по аптечній мережі на 300 тис. грн. – це те, що нам дають без будь-яких оплат у тій кількості, скільки ми попросимо», - сказав мер.

При цьому він додав: «Один препарат (для лікування холери) коштує десь 420 грн. У нас достатньо коштів, аби забезпечити лікування – і тих четверо хворих, які зараз перебувають у стаціонарі, і достатньо буде для того, якщо ми розгорнемо лікарняну мережу. Тут у цій лікарні 50 місць, загалом у місті – 200. Тобто, ми готові до будь-якої ситуації».

Ю.ХОТЛУБЕЙ висловив переконання, що місто впорається із спалахом холери, яка востаннє тут спостерігалася в 1999 році.

Як повідомляв УНІАН, 29 травня в Маріуполі було госпіталізовано чотирьох людей, хворих на холеру. За попередніми даними, джерелом зараження людей стала виловлена місцевими рибалками риба (бички) і морська вода.

Міністр охорони здоров`я Олександр АНИЩЕНКО, який прибув до Маріуполя 30 травня, запевнив, що ситуація із спалахом в місті холери є контрольованою.

Міністр запевнив, що міською владою Маріуполя, обласною держадміністрацією, міською і обласними СЕС «вжито досить вичерпного комплексу заходів, щоб запобігти розповсюдженню цієї інфекції».

Кажучи про стан чотирьох хворих, О.АНІЩЕНКО повідомив, що «у всіх спостерігається стабільна позитивна динаміка».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter