В Івано-Франківську почали будувати перинатальний центр

08:47, 08 листопада 2011
Новини регіонів
0 0

На території обласної лікарні

В Івано-Франківську на території обласної клінічної лікарні розпочали будівництво обласного перинатального центру.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За словами губернатора Михайла ВИШИВАНЮКА, який взяв участь у закладанні у фундамент перинатального центру капсули із посланням майбутнім поколінням, центр планують ввести в експлуатацію у 2013 році.

«Будівництво перинатальних центрів є національною програмою України, - зауважив керівник області. - Це ідея Президента Віктора ЯНУКОВИЧА. Цього року у державі побудовано три таких центри, наступного року планується звести ще п`ять».

Священики освятили місце будівництва.

Обласний перинатальний центр в Івано-Франківську розрахований на 150 ліжок; це і поліклініка, і лабораторія. Орієнтовна вартість майбутнього центру 170 млн. грн. На будову спрямують в основному державні кошти.

«В поточному році на будівництво Івано-Франківського сучасного перинатального центру на виконання доручення Президента України з державного бюджету виділено 8 млн. грн., - розповів журналістам заступник голови облдержадміністрації Руслан ГУСАК. - За ці кошти планується розпочати будівництво поліклініки, підвести всі комунікації, збудувати окрему електричну підстанцію. На наступний рік передбачено транш на рівні 30 млн. грн.»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter