Медики розповіли про симптоми ниркових хвороб

16:22, 15 березня 2018
Зарубіжні новини
2076 0
newsru.co.il

Нирки виробляють гормон еритропоетин, який сигналізує про те, що потрібно виробляти червоні кров'яні клітини, які переносять кисень, пише  Times.

Читайте такожЯк розпізнати підроблені ліки проти грипу: рекомендації фармацевтів

Скорочення рівня гормону означає падіння концентрації кисню в м'язах, мозку, що зумовлює розвиток анемії. Підсумок - втома.

Через анемію людина може скаржитися на те, що він постійно мерзне. З цієї ж причини і внаслідок підвищеного вироблення рідини в організмі можлива поява задишки. До тривожних симптомів проблем з нирками належать: слабкість, запаморочення, зниження якості пам'яті і концентрації. Свербіж теж може бути наслідком нездатності нирок нормально відфільтрувати токсини з крові. Іноді на тлі скупчення відходів життєдіяльності в крові (уремія) їжа може на смак нагадувати метал; з'являється нудота і блювота. Це призводить до зниження апетиту і втрати ваги. Притому в диханні людини відчувається аміак.

Набряклість в руках, ногах, набрякле обличчя, зміна звичного графіка сечовипускання (наприклад, доводиться частіше вставати вночі), збільшення або скорочення обсягу сечі, - ось симптоми, які говорять про необхідність звернутися до лікаря. За словами медиків, нерідко при ураженні нирок сеча стає блідою і при сечовипусканні людина відчуває підвищений тиск, що ускладнює сам процес. Сеча буває і темної, іноді з кров'ю. Піна в сечі свідчить про підвищений рівень білка, що є однозначною аномалією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter