Смертельне ДТП в Києві: водій отримав запобіжний захід

Суд наказав тримати водія під вартою, доки триває слідство.

Шевченківський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного у вчиненні ДТП в столиці, в результаті якої загинули дві людини. Як повідомляє кореспондент УНІАН, йдеться про аварію 19 серпня у Солом’янському районі Києва, де автомобіль Volkswagen влетів у зупинку громадського транспорту.

За інформацією прокурорки, 23-річний водій Богдан Калиниченко ніде не працює, не має власної родини. В той же час адвокати і він кажуть, що чоловік працює інженером на оборонному підприємстві, але при цьому текст про місце роботи читає з листка, який йому показує адвокат.

Прокурорка просила запобіжний захід для підозрюваного у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. І це прохання було підтримано судом.

Адвокати стверджували, що під час скоєння ДТП підозрюваний був тверезий і просили для нього нічний домашній арешт.

ДТП в Києві

Як повідомляв УНІАН, 19 серпня 2026 року у Солом’янському районі Києва автомобіль марки Volkswagen влетів у в зупинку громадського транспорту.

В поліції повідомляли, що близько 8:50 керманич Volkswagen на повній швидкості зіткнувся із маршрутним автобусом, після чого в’їхав в зупинку з людьми. 

В Національній поліції повідомляли, що водій автомобіля на швидкості їхав в смузі для руху громадського транспорту та під час різкого перелаштування врізався у маршрутний автобус. Йшлося про двох загиблих громадян та про четверо постраждалих, з яких один чоловік у важкому стані.

23-річного водія було затримано. Йому слідчі повідомили про підозру.

Зокрема, дії порушника кваліфіковані за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб). Слідчі також звернулися до суду із клопотанням про застосування підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вас також можуть зацікавити новини: