Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 416 Кримінального кодексу України.
У Волинській області з літака на будинок упав боєприпас. Сталося це в селі Копилля.
Про це із посиланням на джерела у своєму сюжеті розповідає телеканал "Аверс". Зі слів жительки цього села на імʼя Тамара, літак кружляв на низькій висоті, а потім повернув у бік Білорусі. Зазначається, що згодом пролунав вибух, у деяких будинках повилітали шибки.
Телеканал зазначає, що у зруйнованому будинку мешкали батьки заступника начальника місцевого спецпідрозділу поліції КОРД. На момент інциденту в будівлі нікого не було.
Речниця територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у Львові Софія Лепех-Давидович у коментарі журналістам підтвердила, що такий інцидент мав місце. За її словами, боєприпас випав з українського винищувача.
Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 416 Кримінального кодексу України. Мова про порушення правил польотів або підготовки до них.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді службового обмеження до 2 років або обмеження до 5 років, або тримання у дисциплінарному батальйоні на строк до двох років, або позбавлення волі на строк від п’яти до п’ятнадцяти років.
11 вересня стало відомо, що на Запорізькому напрямку під час виконання бойового завдання розбився український винищувач Су-27. Внаслідок аварії загинув пілот Олександр Боровик 1995 року народження. Причини та обставини загибелі пілота встановлюються.
Нагадаємо, що ввечері 22 липня 2025 року розбився винищувач Mirage-2000. Під час виконання польотного завдання сталася відмова авіаційної техніки. Пілот успішно катапультувався.