Страхування - 2020 / idaoffice.org

Страхові компанії – члени Моторного (транспортного) страхове бюро – стали швидше врегульовувати показники роботи та значно покращили її якість у порівнянні з четвертим кварталом 2019 року.

Про це свідчать дані бюро.

Читайте такожМЗС наполягає на продовженні терміну дії полісів українців, які застрягли за кордоном

Відео дня

За цей період страховики уклали понад 1,9 мільярда договорів, загальна сума страхових платежів за якими склала майже 1,4 мільярда гривень. Врегульовано майже 38,8 тисячі вимог постраждалих в ДТП, за якими сплачено страхових відшкодувань на загальну суму майже 705,2 мільйона гривень.

Середній строк врегулювання страхових вимог за шкоду, заподіяну майну, склав 70 днів (для вимог, врегульованих у строк до 365 днів), суттєво скоротившись (на 7 днів) у порівнянні з попереднім кварталом.

В межах системи прямого врегулювання збитків середній строк отримання виплати становить 47 днів, зменшившись на 12 днів.

Загалом, протягом 2019 року цей показник щоквартально знижувався. Частка звернень за відшкодуванням, що врегульовані у строк до 60 днів, склала майже 62,7%, до 90 днів – 75,1%, до 120 днів -81,7%.

Як повідомляв УНІАН, ZhongAn Technologies намагається підвищити ефективність роботи мільйонів страхових агентів у Китаї за допомогою технології потоковим відео.