Страховики ОСАГО врегулювали понад 30,3 тис. вимог / фото УНІАН

Про це повідомляє Forinsurer.

Читайте такожВ Україні термін врегулювання страхових суперечок по ОСАГО скоротили до 77 днів

Сума страхових премій склала 1,6 млрд. грн. (+19,9%).

Страховики ОСАГО врегулювали понад 30,3 тис. вимог постраждалих у ДТП. Загальна сума виплат склала 602 млн.грн.Скріншот Forinsurer

Скріншот Forinsurer

Що таке ОСАГО

Як повідомляє Wikipedia, ОСАГО - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Це вид страхування відповідальності, що виник в США в 1920-х роках і отримав дуже широке поширення в 1940-1950-х роках в Європі (а пізніше - і в іншому світі), при якому об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані з ризиком цивільної відповідальності власника транспортного засобу за зобов'язаннями, що виникають внаслідок заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну потерпілих при використанні транспортного засобу.

ОСАГО вводилося у всіх країнах як соціальний захід, спрямований на створення фінансових гарантій відшкодування шкоди, заподіяної власниками транспортних засобів і як фінансовий інструмент підвищення безпеки дорожнього руху.

Збільшення кількості договорів ОСАГО

  • Кількість укладених в Україні договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГО) в електронній формі в січні-червні 2020 року склало понад 1,3 мільйона штук, що в 3,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.
  • Кількість ув'язнених в Україні договорів ОСАГО у січні-березні 2020 року склала майже 1,8 мільйона штук, що на 0,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, частка електронних договорів ОСАГО у загальній кількості укладених за цей період договорів склала майже 30%.
  • Станом на 21 серпня 2020 року в Україні термін врегулювання страхових спорів по ОСАГО скоротили до 77 днів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram