Лутковська готова ще раз навідатися до Тимошенко

11:37, 28 січня 2013
Харьків
0 0

Але потрібні підстави

Харків. 28 січня. УНІАН. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська готова у разі необхідності ще раз відвідати екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

Валерія Лутковська

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала у коментарі журналістам.

«Що стосується Тимошенко, то ви знаєте, я там була в понеділок. У вівторок було оприлюднено інформацію про мій візит у лікарню «Укрзалізниці». В разі, якщо буде ще якась інформація, яка буде підставою, щоб ще раз виїхати у Харків, то, звичайно, ще один візит обов’язково буде здійснено», - сказала В.Лутковська.

Як повідомляв УНІАН, 21 січня В.Лутковська здійснила візит без попередження до Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» у Харкові. Поїздка стала реакцією Уповноваженого з прав людини на повідомлення у ЗМІ, пов’язані з перебуванням Ю.Тимошенко у лікарні.

В.Лутковська провела зустріч з головним лікарем ЦКЛ «Укрзалізниці», із захисником Ю.Тимошенко – Євгенією Тимошенко, а також з народним депутатом Арсеном Аваковим, ознайомилася з умовами перебування і лікування Ю.Тимошенко, оглянула всі приміщення блоку, де екс-прем’єр перебуває на лікуванні. Також Омбудсмен ознайомилася зі службовою документацією, яка стосується умов перебування.

Крім того, В.Лутковська поспілкувалася з керівництвом Качанівської виправної колонії (№ 54), медперсоналом та персоналом ДПтС, який здійснює охорону.

Водночас Ю.Тимошенко не погодилася зустрітися з В.Лутковською.

Фото УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter