facebook.com/ilyasagaidak

У Київраді підготували зміни до бюджету Києва на поточний рік на 1,5 млрд грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив депутат Київради Ілля Сагайдак на прес-брифінгу. 

Водночас він попередив про загрозу винесення на розгляд та затвердження депутатів рішень з корупційною складовою. 

«Депутати Київради вже охрестили наступні сесії як «останні комерційні». Я поясню – це означає, що будуть внесені питання земельні, майнові, також бюджетні, які мають корупційну складову. Для прикладу, якщо розглянемо ті зміни до бюджету, які намагаються подати – це 1,5 млрд грн, то це близько 800 млн грн – безпосередньо гроші, які будуть спрямовані на транспортні підприємства міста, в тому числі для компенсації різниці в тарифах на перевезення. Але хочу нагадати, що тільки минулого року Кличко говорив, що в нас обгрунтований тариф на транспорті», - зазначив Сагайдак.

Також за його словами, передбачено 120 млн грн на впровадження електронного квитка. 

«Але ми не бачимо електронного квитка і не розуміємо, скільки ще грошей як воду у пісок будуть направляти», - зауважив він.

«По-третє, є 230 млн грн на Шулявський шляхопровід. В мене очевидне питання. Бо на минулій бюджетній комісії вже було направлено 114 млн грн, тобто загалом 334 млн грн на додачу до того, що вже згідно з тендером – 600 млн грн – було повністю авансовано. Треба проводити аудит і розуміти, куди ці кошти планують направити. Ми чули, що є план збільшити кошторис у 4 рази», - заявив столичний депутат.

Сагайдак закликав депутатів Київради не ставати «частиною цієї схеми і корупційного угруповання». 

Як повідомляв УНІАН, 13 грудня 2018 року Київрада затвердила бюджет столиці на 2019 рік з доходами і видатками обсягом понад 57 млрд грн.

4 квітня Київрада збільшила видаткову частину міського бюджету на 2019 рік до близько 60 млрд грн, врахувавши 1,8 млрд грн залишку коштів минулого року.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram