Київ отримав перехідний кубок за кращий благоустрій

10:06, 11 листопада 2011
Київ
1 0

Відзнака від Кабміну за 2010 р.

Київ. 11 листопада. УНІАН. За 2010 рік Києву вручили перехідний кубок та диплом Кабінету Міністрів України за кращий благоустрій.

Яповідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, столиця отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

«Приємно, що Київ посів перше місце за благоустрій. Проте ми не можемо бути задоволені тією ситуацію, яка склалася у місті упродовж осіннього місячника з благоустрою. Під час колегії, яка днями відбулася у КМДА, ми критикували роботу комунальників та звільняли людей за бездіяльність. Ми хочемо, щоб Київ став кращим і змагався не тільки з містами України, а  вийшов на європейський рівень”, - зазначив перший заступник голови КМДА Олександр МАЗУРЧАК.

За його словами, місто має напрацьовані програми, сильний кадровий потенціал.

“Ми докладемо максимум зусиль і разом з киянами зробимо місто кращим і чистішим»,  – сказав він.

В КМДА зазначають, що конкурс проводиться з 2000 року. Він покликаний сприяти покращенню рівня благоустрою населених пунктів нашої держави та внести здоровий дух суперництва між різними містами, селами та селищами за звання кращого населеного пункту у певній категорії.

Церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу відбувалася під час Всеукраїнського семінару «Благоустрій-2011».

Учасники семінару обговорили проблеми та перспективи розвитку сфери благоустрою, ознайомилися з набутим досвідом і сучасними технологіями в озелененні, квітникарстві, дорожньо-мостовому господарстві, санітарній очистці та освітленні населених пунктів України, а також з можливостями підвищення рівня і якості послуг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter