Завжди закривайте кришку унітазу / фото ua.depositphotos.com

Унітаз, як необхідна сантехніка, часто стає каменем спотикання між подружжям. Стульчак не в тому положенні, краплі підозрілої рідини не на тій поверхні - в загальному, претензій, як правило, вистачає. УНІАН з'ясував, як правильно - закривати кришку унітазу чи ні, і що буде, якщо порушите правило.

Чи потрібно закривати кришку унітазу при зливі - думка бактеріологів

Відповідно до думки деяких лікарів, кришка туалету потрібна не просто так - вона здатна захистити вас від неприємних запахів з надр білого друга. Однак є у неї і друга функція - обмежувати політ бактерій по всьому приміщенню.

Справа в тому, що при зливі води в унітазі шкідливі мікроорганізми, які знаходяться всередині, разом з мікроскопічними крапельками рідини розлітаються по туалету. І не тільки по пластику, яким оброблена сантехніка, а й по кімнаті.

Відео дня

В результаті зливу утворюється аерозольний шар, висота його - 2-3 метри. Це означає, що і бактерії, змішуючись з водою, повітрям і частинками пилу, поширюються по приміщенню (якщо у вас суміщений санвузол). Вони осідають на рушниках, косметиці і всіх інших речах, присутніх у вбиральні. Цей цікавий факт пояснює, чи потрібно закривати кришку туалету - звісно, так.

Чому потрібно закривати кришку унітазу - прикмета і марновірство

Згідно з думками езотериків, вода і гроші - дві енергії, які притягують один одного і обмінюються між собою енергетичними хвилями. Для того щоб ця хвиля накрила вас, а не відійшла від берега сім'ї, необхідно створювати якомога більше бар'єрів між водою і грошима. Тобто, якщо у вас є в квартирі "заначка", або гаманець з купюрами десь лежить, то між цими місцями і водою (ванною, туалетом, кухнею) повинно бути багато дверей і перешкод.

Елементарний приклад - купюри лежать кишені куртки, що висить в коридорі, а в унітазі вода. Закриваючи двері туалету, ви створюєте один бар'єр, а закриваючи кришку - вже два. Такий простий трюк допоможе примножити фінанси в сім'ї - користуйтеся.

Крім того, люди, що живуть по фен-шуй, кажуть, що закривати кришку унітазу - до грошей. Думка з'явилася не просто так - східна філософія говорить, що під обідком і кришкою туалету знаходиться енергія Ша. Вона перешкоджає розкриттю духовного потенціалу і блокує грошовий потік. Залишаючи кришку відкритою, ви дозволяєте всьому цьому негативу зайти в ваш будинок, зруйнувати вашу сім'ю і матеріальне благополуччя. 

Вас также могут заинтересовать новости: