этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Скорпіон: характеристика чоловіків і жінок, народжених під цим знаком

06:13, 16 листопада 2019
Астрологія
12338 0
Скорпіони живуть пристрастями, їх життя немислима без любові / знаки зодіаку.рф

Людина, народжена під знаком Скорпіона (23 жовтня - 23 листопада), – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не подумавши попередити про це оточуючих. Скорпіон не любить пустих, нічого не значущих слів, і до того ж дуже правдивим і об'єктивним в оцінках.

Навколишні з побоюванням ставляться до Скорпіона, адже він подібним чином, чесно і правдиво, висловлює свою думку і на будь-який інший рахунок.

Скорпіони живуть пристрастями, їх життя немислима без любові. Об'єктом обожнювання вони захоплюються миттєво, проте так само швидко і остигають до нього, домігшись бажаного. Сексуальність – невід'ємна риса Скорпіонів. Представники цього знака користуються величезним успіхом у представників протилежної статі, легко і пристрасно закохуються самі, але найчастіше легко змінюють свій вибір.

Жінка-Скорпіон

У жінці-Скорпіоні ніби зібрані всі якості, які з створення світу привертають чоловіків / Школа астрології

Жінка-Скорпіон: справжня леді, яка знає собі ціну і не розмінюється на дурниці. Її руху неквапливі і граціозні, але за ними відчувається прихована сила, як у оманливо-м'яких рухах пантери.

Читайте такожАстролог назвавши три знаки Зодіаку, які казково розбагатіють у листопаді

У жінці-Скорпіоні ніби зібрані всі якості, які з створення світу привертають чоловіків: чарівність, почуття власної гідності, пристрасність, Таємниця. Так що не дивно, якщо ви будете підкорені їй з першого погляду.

Тим цікавіше вам буде дізнатися, що за всієї своєї магічної жіночності «міс Досконалість» володіє і багатьма «чоловічими рисами характеру. Їй повною мірою притаманні рішучість, твердість, гострий розум, вміння постояти за себе, поняття честі і справедливості. Завдяки цьому в дитинстві жінка-Скорпіон нерідко взагалі воліє суспільство хлопчаків – з ними їй набагато цікавіше грати.

У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову. Вона не пропускає жодної вечірки, при цьому незмінно стає головною героїнею вечора. Представниці цього знаку люблять, щоб ними захоплювалися, і не бояться ставати головною темою для обговорень.

Любов жінки-Скорпіона варто будь-яких ваших подвигів і жертв. В любові як не можна краще проявляється вся цілісність і сила її яскравої натури. Заради любові вона готова на все – навіть поступитися чоловікові чільну роль у сім'ї. Адже, незважаючи на свої лідерські якості, вона хоче бути дружиною цього чоловіка, а не підкаблучника.

Чоловік-Скорпіон

Про чоловіка-Скорпіона можна сказати, що у нього все б'є через край / astro.ru

Чоловік-Скорпіон – незалежний, рішучий і владний. Він не рахується з чужою думкою і робить тільки те, що вважає за потрібне. Він азартний і поривчаста, схильний до авантюр і ризику. Серед типових захоплень представників цього знака – екстремальні види спорту . Не замислюючись про наслідки, чоловік-Скорпіон живе тільки справжнім моментом.

Про чоловіка-Скорпіона можна сказати, що у нього все б'є через край: і любов, і ненависть, і сила і сміливість. При цьому на відміну від інших пристрасних знаків, почуття Скорпіона володіють неймовірною стійкістю. Якщо любов – то на все життя, якщо самопожертва – то грудьми на амбразуру. Ну а ворогам чоловіка-Скорпіона навіть в старості можна порадити не розслаблятися.

Читайте такожНові «Ангели Чарлі»: яким вийшов рімейк знаменитої франшизи (відео)

Не дивно, що сильна і пристрасна натура Скорпіона привертає до нього жінок, як вогонь нічної лампи – метеликів. Але щоб, ставши його обраницею, ви не обпалили собі крила, вам необхідна ця інструкція по користуванню чоловіком-Скорпіоном.

Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю. Домігшись жінки, чоловіки-Скорпіони чекають від неї захоплення і визнання їх незаперечного авторитету. Часом вони стають кілька самозакоханими і неуважними до почуттів інших людей.

Підкорити чоловіка-Скорпіона може або така ж, як він сам, яскрава і непередбачувана особистість, або недосяжна та загадкова дівчина, яка буде зовні байдужа до його залицянь і змусить боротися за свою прихильність.

Сумісність з іншими знаками Скорпіона

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір'я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого.

Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Як повідомляв УНІАН, названі чотири знака Зодіаку, які старіють швидше інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter