этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Телець: повна характеристика та сумісність з іншими знаками

12:05, 19 січня 2020
Астрологія
14744 0
Характеристика знака Зодіаку Телець / tj.sputniknews

Один з найбільш врівноважених знаків Зодіаку, його стихія – земля, символ – священна корова, родюча земля і квітучий сад. Планета-покровитель – Венера. Камені-талісмани: амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц.

Основні риси характеру, які відрізняють Тельців від інших: терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.

Характеристика Тельців

Читайте такожОвен: повна характеристика знака ЗодіакуПредставники цього знака – творці та гурмани. Телець втілює собою принцип любові до життя і її благ. Він вміє і любить працювати, терпляче створює собі комфортні умови для життя. Терпіння Тільця дивує, йому важко вчитися чомусь новому і пристосовуватися до незнайомих умов.

Телець дещо пасивний знак, який, найімовірніше, чекає слушної нагоди та активно полює за можливостями. Здатний довго і важко працювати, найпрацьовитіший знак Зодіаку, якщо знайде відповідний спосіб самовираження.

Яскраво виражена практичність і життєва мудрість, неквапливість роблять Тільця ґрунтовним домогосподарем.

Це врівноважені, спокійні та вперті люди. Вони славляться розсудливістю і практичністю. У них стійкі погляди на життя. Вони цінують стабільність.

Чоловік Телець

Зазвичай чоловіки, народжені під знаком Тельця, терплячі та спокійні. Але коли витримці Тільця приходить кінець, ви ризикуєте зіткнутися з розлюченим биком. Його гнів бурхливий, але недовгий.

Характер чоловіка і жінки Тілець / w-dog.ru

З'явившись у малознайомому товаристві чоловік, народжений під знаком Тельця, мало проявляється. Він поводиться тихо і практично не розмовляє. Його характер розкривається в оточенні перевірених людей, де Телець стає душею компанії.

Коли чоловік Телець закохується, то йому властиво проявляти розсудливість, спокій і здоровий глузд. На життя він дивиться реалістично, приземлено. Однак, попри деяку стриманість почуттів, емоцій, це не заважає йому захоплюватися чуттєвими аспектами кохання та поводитися як справжній гурман в любовних стосунках.

Жінка Телець

Характер жінки Тельця дуже спокійний. Це стримана, розмірене і вдумлива жінка, яка ніколи не дозволить собі різкого словесного випаду або образи на адресу іншої людини. При цьому не потерпить такого ставлення і до себе.

Зовнішня краса її гармонійно поєднується з силою волі та ангельським терпінням. Вона рідко дратується і, як правило, ці спалахи гніву бувають короткочасними.

Представниці цього знаку відрізняються особливою, царственою та спокійною граціозністю. Вони наділені природною чарівністю і приємними манерами.

Риси характеру Тельця / zodiak.guru

Жінки цього знаку Зодіаку просто обожнюють шик і прагнуть досягти добробуту. Для пари вони обирають чоловіків, який здатний забезпечити їй безбідне існування і зможе задовольнити всі потреби.

Дитина Телець

Це завзятий, наполегливий, життєрадісний і доброзичливий малюк. Він небайдужий до музики та дуже практичний.

Діти Тельці впевнено досягають поставленої мети. Склад характеру цієї дитини такий, що, прийнявши одного разу рішення, вона буде наполегливо проводити його в життя.

Вони неквапливі та навіть повільні у порівнянні з іншими дітьми. Але це через те, що Тельці – люди серйозні, все роблять ретельно, вони просто не вміють поспішати.

Сумісність Тільця з іншими знаками / getbg.net

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у кохання та шлюбі у Тельця зі знаками земної стихії – Дівами та Козерогами. Хороша любовна сумісність з представниками зодіакальних знаків Риби та Рак.

Несумісними знаками для Тельця є Лев і Водолій, хоча союз з Водолієм може бути корисний для кар'єри, а з Левом – для емоційної підтримки.

Стосунки з Близнюками можуть дати їм вигоду у фінансовому плані. А для духовного розвитку буде плідним партнерство з Овном.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter