Кому пощастить з фінансами цього тижня / slovofraza.com

З'явився фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року.

Астрологи розповіли, як двом знакам-щасливчикам тижня не упустити можливості поправити матеріальне становище, передає SlovoFraza.

Читайте такожАстрологи назвали три знаки Зодіаку, яких обожнюють всі

Діва

Дівам наступного тижня варто звернути увагу на фінансову складову свого життя. Завдяки активній енергетиці планет вийде впоратися з будь-якими негараздами, якщо не втрачати часу дарма й відмовитися від сумнівів. Активність та бажання досягти успіху обов'язково окупляться вже в кінці цього тижня. Небажаним буде прагнення пустити справу на самоплив. Таке нехтування може негативно позначитися на фінансовому благополуччі.

Водолій

Водоліям підтримка зірок і планет цього тижня допоможе знайти нові джерела доходу. Позитивний настрій та готовність присвятити час боротьбі за успіх будуть найвигіднішим енергетичним вкладом. Водоліям не варто весь час присвячувати роботі, яка, як відомо, не закінчується ніколи. Навіть під час відпочинку вони зможуть налагодити корисні зв'язки, а також отримувати підтримку й енергію від спілкування з близькими. Результат не змусить себе чекати, якщо дотримуватися двох правил: завершувати незавершене й вчасно відпочивати.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram