этот материал доступен на русском

Гороскоп на 24 лютого - 1 березня: астролог склала прогноз на тиждень

08:01, 24 лютого 2020
Астрологія
28591 0
26 лютого Меркурій ретроградний в гармонійному аспекті з Марсом і в сполученні з Сонцем / clutch.ua

26 лютого Меркурій ретроградний в гармонійному аспекті з Марсом і в сполученні з Сонцем, що сприяє гармонізації інтелекту і волі. У період ретроградности Меркурія, один з кращих днів, який є сприятливим для прийняття ясних, розумних і суттєвих рішень. Максимум спілкування, можливі успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

День сприятливий для переоформлення контрактів, важливих документів, виправлення помилок, зміни ділової стратегії, розповіла УНІАН астролог Марина Скаді.

Овен

Читайте такожНазвано найбільш байдужі знаки Зодіаку

В умовах, що склалися, вас надихнуть справи, що дають швидкий і помітний результат. Ви зможете довести собі і продемонструвати оточуючим свою самостійність і незалежність. А заняття, пов'язані з планомірністю і послідовністю дій, що вимагають посидючості і старанності, краще перенести на більш відповідний період. Енергетичні та фінансові ресурси в ці дні витрачаються імпульсивно, але і з'являються несподівано.

Телець

Багато часу приділяється питанням фінансів і матеріального добробуту. Можливі спроби втручання у ваші справи з боку рідних і близьких, що викличе ваше невдоволення. Може виникнути бажання придбати щось цінне і красиве. На цьому тижні ви здатні знайти реальні варіанти як заробити багато грошей і як їх правильно вкласти. Цей період підходить для укладання довгострокових угод і договорів.

Близнюки

Не поспішайте приймати рішення, висловлювати свої ідеї або думки, бо знижена ваша здатність об'єктивно сприймати обставини, що склалися. Здатність сприйняття, засвоєння отриманих знань, пам'ять також можуть бути знижені. Труднощі в контактах, сумбурність, що відбувається навколо вас, заважає в діловому житті. Відмовтеся від укладання угод, підписання важливих паперів, від роботи з документами. Особливо це стосується бухгалтерських звітів.

Рак

Читайте такожАстролог назвавши три знаки Зодіаку, на яких чекають грандіозні зміни в березні

Зросте прагнення до лідерства, активність в професійних і політичних справах. Рішення ділових і виробничих питань супроводжується особистим протистоянням, зіткненням думок і інтересів. Спільні фінансові операції та розподіл прибутку, принесуть вам додаткові труднощі. Ваша самовпевненість і імпульсивність може призвести до негативних змін у відносинах з керівництвом, співробітниками, компаньйонами, владою.

Лев

Хороший період для дружнього спілкування та соціальної активності. За рахунок особистої фізичної привабливості і чарівності, вам багато чого по плечу. Ви можете розраховувати на матеріальну допомогу, на ідейну підтримку начальника і впливових осіб, особливо серед представників протилежної статі. Не виключено залучення в службовий роман. Завдяки підвищеній увазі до інших людей і розуміння їх інтересів, ви успішно укладаєте угоди і договору.

Діва

Зростає підтримка співробітників і партнерів, ви зможете заслужити похвалу від начальства, активно впливати на думку компаньйонів по бізнесу. Ви відчуєте зростання сміливості, рішучості, особистої активності та ініціативності, самовпевненості. Все це допоможе вам при розв'язанні ділових проблем. Намітьте на цей період офіційні візити, відвідування вищестоящих і офіційних організацій, переговори і відповідальні виступи.

Терези

Підвищені вимоги до оточуючих і мінливість настрою, можуть принести шкоду відносинам з партнерами, а також розлад у родині. У цей період ви схильні до непотрібної розтраті грошових коштів. Краще відмовитися від відповідальних виступів, виробничих нарад, виробничих відряджень. Обмежте вашу активність, не вступайте в протиріччя з думкою начальства, тоді не буде неприємних наслідків для вашої кар'єри.

Скорпіон

Зміцнюється впевненість в собі, сила волі, здатність реалізації цілей. Ви будете перебувати в центрі уваги і задавати тон. Легше будуть долатися перешкоди, а загальна поведінка буде визначатися підвищеною активністю. У партнерстві та шлюбі помітні не завжди позитивні прагнення до влади і впливу на іншу людину. Фінансові операції, завдяки загостреності чуття будуть доведені до успішного завершення.

Стрілець

Нервовість, поганий настрій, зниження самопочуття, відсутність підтримки з боку близьких людей, сприяють невпевненості в собі. У ці дні краще не приймати важливих рішень, оскільки можна легко допустити помилку. Відкладіть з'ясування відносин, укладення угод або провертання ризикованих фінансових операцій. Робочий тиждень супроводжується сварками і невдоволенням, різними труднощами і перешкодами.

Козеріг

Читайте такожАстрологи розповіли, яким знакам Зодіаку посміхнеться удача в першій половині 2020 року

Збільшення життєвої сили і працездатності. Фізичний і духовний стан будуть тепер на вищому рівні, різко підвищиться впевненість у собі. З'являється можливість реалізації проектів, власні ідеї будуть тепер приведені в дію. Хороший період для розв'язання ділових питань. З'являються нові ідеї для творчого самовираження, ви лідіруете серед своїх друзів, товаришів по службі. Можливі невеликі відрядження для вирішення службових справ.

Водолій

Велика частина паперової роботи, зустрічей і суперечок в цей період, напевно, будуть зачіпати фінанси та матеріальні питання. Обставини можуть зажадати від вас визначити і захистити свої цінності, можлива їх переоцінка і зміна пріоритетів. У грошових справах може бути виявлена і виправлена помилка, що піде вам на користь. Ще одна можливість — поява грошей на поїздку або подорож заради отримання грошей.

Риби

Психологічний стан на цьому тижні для багатьох виявиться складним, що може негативно вплинути на сімейні й любовні стосунки, тому багато інтуїтивно шукають усамітнення в цей період. Тим не менше, якщо Ви впевнені у своїх почуттях, відносинах, можете використовувати цей час для їх гармонізації, проникливих бесід, спільної участі у благодійних заходах, відвідування місць сили, духовного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter