Які знаки чекає багатство у квітні / slovofraza.com

Грошові негаразди нас завжди турбують найбільше. Астрологи розкажуть, кому зі знаків Зодіаку не варто турбуватися про свій грошовий стан у квітні.

Про це пише slovofraza.

Лев

Читайте такожГороскоп на 27 березня: що чекає на Овнів, Дів, Стрільців та інші знаки Зодіаку

Для Левів квітень стане часом великих заробітків. Енергетика зірок і планет буде на висоті майже весь цей час. Що стосується грошей, то їх можна витрачати на дорогі придбання, на подарунки собі та близьким, розваги і отримання нових емоцій, нових знань. Словом, Леви вільні у своєму виборі. Що до роботи, то її варто виконувати максимально відповідально, щоб мінімізувати збитки.

Козеріг

Козерогам квітневі зірки обіцяють багато фінансової удачі. Можна укладати важливі угоди та підписувати папери. Можна міняти роботу і займатися пошуками нових джерел доходу, проводити переговори. Цілком можливо, що в квітні Козерогам надійдуть нові цікаві пропозиції. Є також можливість нарватися на приємні знижки в магазинах. Щоб залишатися мотивованими, бажано робити своєчасне прибирання по фен-шуй, позбавлятися від мотлоху, тримати в чистоті робоче місце.

Водолій

Експерти радять не шкодувати грошей на подарунки близьким людям і на відпочинок з розвагами. Цей місяць буде часом, коли не повинно бути шкода грошей на те, що приносить позитивні емоції. Також астрологи зазначають можливе зростання прибутку. Зростання грошових доходів будуть обіцяти особливі знаки Всесвіту, за якими потрібно пильно стежити вже з перших днів місяця. Квітень буде часом перемог і фінансового зростання, великої удачі і радості для Водоліїв.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram