Астролог попередила три знаки Зодіаку про небезпеку в грудні / фото 1zoom

Астролог Валентина Віттрок склала прогноз на грудень 2022 для всіх знаків Зодіаку. Експерт зазначила, що для трьох знаків місяць буде досить складним. У цей список потрапили Тельці, Близнюки і Діви. 

Телець

Аж до 22 грудня у представників даного знака Зодіаку будуть якісь проблеми з оформленням документів, а також з фінансовими питаннями. Наприклад, Тельці можуть просити дозвіл на щось, оформляти візу, брати кредит або гасити позику. 

Віттрок пояснила, що грудень - це екстремальний час, і зіткнення з небезпекою цілком може бути. 

Відео дня

Представникам даного знака краще уникнути всіх екстремальних розваг, далеких поїздок і ризикованих справ. 

"Тим, хто на війні, - бережіть себе. Планети поступово переходять в знак Козерога, який формує до Сонця Тельців позитивні аспекти", - резюмувала астролог. 

Близнюки

Погано впливати на справи цих людей буде ретроградний Марс в Близнюках. Ось що Віттрок говорить з цього приводу: "Швидкість в справах і планах не збільшується, викликаючи роздратування. Краще повернутися до незакінчених проектів. Грудень - час публічний. Меркурій з Венерою передбачають отримання дивідендів і фінансової підтримки від партнерів. Після 22-го краще не будувати планів". 

Діва

Третій не дуже везучий знак - Діви. З тривалою присутністю Марса в Близнюках Діва може мати напружений період у професійній діяльності. Астролог каже, що не варто форсувати процеси.

У грудні Діви можуть розплачуватися за раніше допущені помилки. За них доведеться не тільки розплатитися, а ще й виправити їх. 

Нагадаємо, повний місяць 8 грудня "озолотить" ці знаки Зодіаку.

Вас також можуть зацікавити новини: