Для кожного знака Зодіаку підібрали свій колір / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

У мережі для кожного знака Зодіаку підібрали свій "колір сили". Читайте далі, щоб дізнатися, який же колір відповідає вашому знаку.

Овен - червоний

Овен - перший знак Зодіаку, а червоний - перший колір, який упізнає немовля. Також червоний - колір Марса, правлячої планети Овна, і колір крові, тоді як представники цього вогняного знака відрізняються від інших особливо глибокою любов'ю до кривавого спорту.

Телець - зелений

Як земний знак і управитель другого будинку цінностей і матеріальних благ, Тельці у рівній мірі відкриті для того, щоб валятися у траві або у купі грошей.

Відео дня

Близнюки - сірий

Близнюки не можуть вибрати відтінок і, коли їх про це просять, схильні змішувати усі кольори. Так само Близнюки не люблять займати тверду позицію з будь-якого питання, вважаючи за краще існувати у сірій зоні.

Рак- - срібний

Раком управляє Місяць, а алхімічний символ срібла - півмісяць. Крім того, Рак є хранителем Зодіаку, а срібло широко цінувалося за свої лікувальні властивості з давніх-давен: воно використовувалося для лікування усіх видів захворювань.

Лев - золотий

Алхімічний символ золота - сонце, планетарний управитель Лева. Крім того, Леви вважають за краще поводитися багатими, якими б бідними чи моральними банкрутами вони не були. Царська постава, особистий блиск і щедрість - відмінні риси духу Лева, а золото - улюблена валюта королів і колір крові богів.

Діва - коричневий

Діва більше, ніж будь-який інший знак, розуміє цілющі властивості землі і прекрасний потенціал, закладений у багатому темному грунті. Діви володіють практичною мудрістю, що виникає у результаті очікування відповідного моменту для зародження життя.

Терези - синій

Терези покладаються на привабливість, і ніхто не ненавидить синій колір. Крім того, це акцентний колір на більшості розкішних яхт, а Терези - амбітні люди. Синій колір описується як такий, що "приносить відчуття миру і спокою людському духу". У свої кращі моменти Терези теж можуть приносити подібне відчуття.

Скорпіон - чорний

Скорпіони не бояться темряви. Цей знак керує восьмим будинком сексу, смерті та трансформації, моментами, коли всі речі та всі кольори розчиняються у чорному, перш ніж прийняти нову форму.

Стрілець - жовтий

Жовтий - колір світанку і невпинного оптимізму, а Стрілець – найбільш оптимістичний знак Зодіаку. Стрілець керує дев'ятим будинком філософії, і кращі представники цього знака живуть, націлюючись на просвітлення.

Козеріг - фіолетовий

Фіолетовий - рідкісний відтінок у світі природи. У давнину барвник, використовуваний для додання даного кольору, був незвичайним і дорогим, і, за збігом обставин, Козероги сприймають себе саме так. Також Козероги люблять ієрархію, а право носити пурпурне протягом багатьох років було пов'язано зі статусом і контролювалося законодавством.

Водолій - білий

Білий - це не колір, а його відсутність. Водолій - знак революції та інновацій, а білий колір відповідає чистому аркушу і безмежному потенціалу всього, що ще має відбутися.

Риби - помаранчевий

Риби віддають перевагу своєму власному світу, планета Нептун наповнює їх творчим натхненням. Як пише поет і мистецтвознавець Келлі Гров'єр: "Скрізь, де помаранчевий колір визначає температуру твору мистецтва, ми знаємо, що потрапили у небезпечну зону між видимим всесвітом і таємничим невідомим, яке ми невпевнено відчуваємо".

Вас також можуть зацікавити новини: