Якщо у квартирі постійно ламається техніка, варто насторожитися / фото ua.depositphotos.com

Для кожної людини дім - це надійний притулок від зовнішнього світу, її фортеця. Однак як бути, коли раптово без жодної причини у вас починає ламатися сантехніка, електроніка та інші дорогі предмети побуту. Розглянемо, що про це говорять народні прикмети.

Коли в будинку все ламається - що це означає

У народної мудрості є відповідь на те, чому техніка виходить з ладу. Наші пращури вважали, що це може означати напругу, конфлікти або негативні енергії в родині. Деякі люди можуть розглядати це як попередження про нещастя або біду на шляху.

Коли все ламається в будинку, прикмета попереджає, що у вас часто бувають заздрісні пліткарі, які можуть вам нашкодити. Це також може бути головною причиною, чому ламаються двері у вас вдома.

Відео дня

Про випадки, коли ламається техніка в будинку, езотерика має власну версію. Так, це може бути пов'язано з порчею, або ж ви вичерпали свої запаси життєвої енергії.

Що означає, якщо у квартирі постійно ламається сантехніка

Якщо у квартирі постійно ламається сантехніка, це може сигналізувати про погану енергетику в родині. А ось якщо тече кран, хоча ви точно його перекривали, то у вас міг завестися домовик.

Звісно, коли щось відбувається вперше, все можна списати на випадковість. Але якщо за короткий проміжок часу у вас уже другий потоп у квартирі, езотерика радить насторожитися. Труби в будинку можуть руйнуватися, якщо у вас удома влаштувалася негативно заряджена, хаотична й не потрібна вам інформація, яка здатна "топити". Варто зробити паузу, видихнути й розслабитися в той спосіб, якому ви віддаєте перевагу. Це може бути книжка, похід на масаж або прогулянка.

Скриплять двері, перегорають лампочки або зламався годинник - прикмети

Якщо зламався годинник - прикмета говорить, що потрібно швидше викинути аксесуар або віднести його в ремонт. Дехто вважає, що це може бути ознакою смерті. Однак інші езотерики вірять, що справа лише в притягуванні негативної енергетики в життя.

Коли перегоріла лампочка - прикмета також позбавлена оптимізму. На жаль, це попередження, що в дім незабаром нагряне біда. Це можуть бути хвороби або навіть втрата когось близького.

Водночас не варто тривожитися, якщо скриплять двері - прикмета обіцяє, що це до швидкого переїзду, а такі зміни не завжди означають щось погане.

Раніше УНІАН розповідав, що не можна робити на похороні згідно з поганими прикметами.

Вас також можуть зацікавити новини: