Телець і Скорпіон, ймовірно, сама сильна і темпераментна зодіакальна пара / pinterest.com

Може здатися, що у протилежностей немає нічого спільного, але відмінності у деяких випадках тільки зміцнюють зв'язок.

Астрологи назвали 4 пари знаків Зодіаку, які доводять – протилежності дійсно притягуються, пише "Клубер".

Овен і Терези

Терези є природженими миротворцями, а Овни люблять говорити іншим прямо в обличчя все, що думають про них. Тому, вступаючи у стосунки з Терезами, Овни починають вчитися думати, перш ніж сказати що-небудь.

Читайте такожАстролог назвала чотири знаки Зодіаку, які розбагатіють вже в цьому місяці

Водночас Терези захоплюються безстрашністю, яким володіють Овни.

При цьому якщо Терези помічають, що Овен поводиться стосовно них несправедливо, то відразу ж кажуть йому про це або навіть можуть почати конфлікт. Ось чому Овен вважає Терезів ідеальним супутником життя – адже вони обидва не бояться відстоювати те, що вважають правильним.

Овни вчать Терези правильно розставляти пріоритети, особливо коли мова заходить про важливі життєві рішення.

Телець і Скорпіон

Це, мабуть, найсильніша і найбільш темпераментна зодіакальна пара. Ці двоє вчать нас тому, що можна любити один одного, жертвуючи для цього всі свої сили та енергію.

Добре відомо, що кожен з цієї пари володіє найпотужнішою енергетикою, здатність бачити перспективу, дивитися в майбутнє. Люди, народжені під знаком Тельця, вміють на 100% зосереджуватися на всьому, чим вони займаються. Їм подобається, коли їх оточує всього кілька вірних друзів.

Скорпіони – це задираки, вони сміливо віддаються кожному почуттю і емоції, яку переживають.

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, чиє життя зміниться найближчим часомПотужний водяний знак і приземлений земний знак складають разом просто відмінну команду. Конфіденційність їх життя є для них найважливішим пріоритетом.

В цілому з них виходить прекрасна пара двох керівників. Вони насолоджуються своїм сімейним життям, будують кар'єру, демонструють чудеса працьовитості, але найбільше вони люблять один одного.

Козеріг і Рак

З цих двох завжди виходить працьовитий і могутній дует. Козероги в більшості своїй – трудоголіки, в той час як люди, народжені під сузір'ям Рака, люди сверхемоційне. Це поєднання Землі і Води виявляється вельми продуктивним, тому Раки з задоволенням делегують лідерські повноваження своєму партнеру.

Обидва знаки цінують такі якості як практичність, працьовитість і люблять займатися в житті найпростішими речами. Ці два працьовитих знаки складають саму симпатичну зодіакальну пару.

Раки бачать в Козерогах своїх захисників, мотиваторів і просто відмінних друзів, які завжди будуть їх підтримувати.

Козероги захоплюються емоційною відкритістю людей, що з'явилися на світ під сузір'ям Рака, і тим, що вони дозволяють ділитися з собою самими щирими і глибокими почуттями.

Риби і Діва

Риби є найбільш емоційним знаком Зодіаку, а от Діви, навпаки, відрізняються своєю стриманістю, принаймні, зовні вони справляють таке враження. Тому Діви у відносинах з Рибами навчаються безбоязно проявляти ті емоції, які їм іноді хочеться придушити.

Риби допомагають Дівам отримати емоційну стабільність. Вони здатні без проблем спілкуватися навіть на самі делікатні теми – особливо з дійсно близькими для себе людьми.

Діви допомагають Рибам реалізовувати свої бажання.

Діви живуть за планом і завжди орієнтовані на яку-небудь мету, в той час як Риби нерішучі і воліють плисти за течією.

Ці двоє складають відмінну пару, оскільки такий союз дозволяє їм об'єднати свої найсильніші сторони.